Компанією МАСО розроблена система східчастого провітрювання при якій досягається можливість проміжного відкидання стулки. Суть даної системи полягає в додатковому встановленні фіксатора східчастого відкидання в ножиці. Даний елемент забезпечує три додаткових проміжних положення відкидання стулки, тим самим, разом з ножицями досягається п’ять фіксованих положення відкидання.
Цей елемент є додатковою опцією й має свій артикульный номер. Застосовуємо як до стандартних, так і до ножиців з мікропровітрюванням. Легко встановлюється як при первісному монтажі фурнітури, так і на вікна встановлені на об’єкті.

Дозволяє відкрити й зафіксувати стулку на відстані від 5 до 33 міліметрів від рами. При цьому відкинута стулка поворотом ручки на 45 градусів нагору фіксується (залежно від профілю) в одному з 5 обраних положень, забезпечуючи приплив свіжого повітря в приміщення різної інтенсивності.

Щилинне мікропровітрювання

Дозволить здійснювати провітрювання добірно й непомітно для тих, хто перебуває усередині приміщення. У цьому випадку стулка відкидається всього на кілька міліметрів. Дуже зручно, для нічного провітрювання в холодну пору року, а також при використанні в дитячих, спальних кімнатах, кухнях і приміщеннях із протягами.